Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: None
ca: Cap

en: Container
ca: Contenidor

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Menu
ca: Menú

en: Configure
ca: Configura

en: Menu item
ca: Element del menú

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Static
ca: Estàtic

en: Fixed
ca: Fixat

en: Red
ca: Vermell

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Relative
ca: Relatiu

en: Green
ca: Verd

en: Effect
ca: Efecte

en: Light
ca: Clar

en: Absolute
ca: Absolut

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Style name
ca: Nom de l'estil

en: Dark
ca: Fosc
