Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: None
cy: Dim

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Menu
cy: Dewislen

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Menu item
cy: Eitem dewislen

en: Red
cy: Coch

en: Relative
cy: Cymharol

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Effect
cy: Effaith
