Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: None
et: Puudub

en: Container
et: Konteiner

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Menu
et: Menüü

en: Configure
et: Seadistus

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Red
et: Punane

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Relative
et: Suhteline

en: Green
et: Roheline

en: Target
et: Siht

en: Effect
et: Efekt

en: Style name
et: Stiili nimetus
