Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: None
km: គ្មាន

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Menu item
km: ធាតុ​ម៉ឺនុយ

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម
