Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: None
ku: هیچ

en: Menu
ku: پێڕست

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست

en: Style name
ku: ناوی شێواز
