Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Container
mr: प्रभाग

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
