Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: None
oc: Pas cap

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Menu
oc: Menú

en: Configure
oc: Configurar

en: Menu item
oc: Element de menú

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Static
oc: Estatic

en: Fixed
oc: Fixe

en: Red
oc: Roge

en: Relative
oc: Relatiu

en: Green
oc: Verd

en: Target
oc: Cibla

en: Effect
oc: Effet

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Style name
oc: Nom de l'estil
