Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: None
ps: هېڅ يو

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Configure
ps: سازول

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Target
ps: موخه

en: Style name
ps: ډول نوم
