Menu Minipanels (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: None
ug: يوق

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Red
ug: قىزىل

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Green
ug: يېشىل

en: Target
ug: ئوبيېكت
