Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: None
az: Yoxdur

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Menu
az: Menyu

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Fixed
az: Sabit

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Target
az: Hədəf

en: Effect
az: Effekt

en: Style name
az: Stil adı
