Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: None
hi: कोई नहीं

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Menu
hi: सूची

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Menu item
hi: मेनू आइटम

en: Fixed
hi: निर्धारित

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग
