Menu Minipanels (7.x-1.0-rc8) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: None
jv: Nihil

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Effect
jv: Efék

en: Style name
jv: Jeneng gagrag
