Menu Minipanels (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Double Click
nl: Dubbelklik

en: None
nl: Geen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Length
nl: Lengte

en: Static
nl: Statisch

en: Delay
nl: Vertraging

en: Fixed
nl: Vast

en: Red
nl: Rood

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Relative
nl: Relatief

en: Green
nl: Groen

en: Border color
nl: Randkleur

en: Target
nl: Doel

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Light
nl: Licht

en: Click
nl: Klik

en: Border radius
nl: Randradius

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Right Top
nl: Rechtsboven

en: Left Top
nl: Linksboven

en: Right Bottom
nl: Rechtsonder

en: Left Bottom
nl: Linksonder

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: Dark
nl: Donker
