Menu Minipanels (7.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Double Click
ur: دو بار کلک کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Length
ur: لمبائی

en: Menu
ur: مینیو
