Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
