Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: The name of the menu.
bo: གདམ་བྱང་གི་མིང་།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: Evaluate router path for access
bo: དྲ་ལམ་འཛུགས་བྱེད་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་སྤྱོད་དབང་ལ་ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
