Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Depth
cs: Hloubka

en: Hidden
cs: Skryté

en: Menu name
cs: Název menu

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Link path
cs: Cesta odkazu
