Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: The name of the menu.
dz: དཀར་ཆག་གི་མིང་འདི།
