Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Menu
et: Menüü

en: The name of the menu.
et: Menüü nimetus.

en: Hidden
et: Peidetud

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Link path
et: Lingi teekond
