Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Depth
fa: عمق

en: Menu
fa: منو

en: The name of the menu.
fa: نام منو.

en: Hidden
fa: پنهان

en: Menu name
fa: نام منو

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Link path
fa: آدرس پیوند
