Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vekt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Menu
is: Valmynd

en: The name of the menu.
is: Navn á valmyndini.

en: Hidden
is: Krógvað

en: Menu name
is: Navn á valmynd
