Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Menu
ka: მენიუ

en: The name of the menu.
ka: მენიუს სახელი.

en: Hidden
ka: დამალული

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
