Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌
