Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Hidden
ps: پټ
