Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: The name of the menu.
sk: Názov menu.

en: Hidden
sk: Skryté

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Link title
sk: Titulok adresy
