Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Menu
sr: Мени

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Menu name
sr: Назив менија
