Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Menu
th: เมนู

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Link path
th: พาธลิงก์
