Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Depth
vi: Độ sâu

en: The name of the menu.
vi: Tên của menu.

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: Link title
vi: Tiêu đề của liên kết
