Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Depth
ar: العمق

en: Menu
ar: القائمة

en: The name of the menu.
ar: اسم القائمة.

en: Hidden
ar: مخفي

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه
