Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Menu
ast: Menú

en: The name of the menu.
ast: Nome del menú.

en: Hidden
ast: Anubríu
