Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Menu
ca: Menú

en: The name of the menu.
ca: El nom del menú.

en: Hidden
ca: Ocult

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
ca: La profunditat coincidirà amb nodes etiquetats amb els termes de la jerarquia. Per exemple, si teniu la paraula "fruita" i un terme fill "poma", amb una profunditat d'1 (o superior), llavors el filtrat per la paraula "fruita" obtindrà nodes que estan etiquetats amb "poma", així com amb "fruita". En cas negatiu, passa el contrari, la cerca per "poma", també recollirà els nodes etiquetats amb "fruita" si la profunditat és de -1 (o inferior).

en: Menu tree
ca: Arbre de menú
