Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Depth
el: Βάθος

en: Menu
el: Μενού

en: The name of the menu.
el: Το όνομα του μενού.

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Link path
el: Διαδρομή συνδέσμου
