Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Menu
eo: Menuo

en: The name of the menu.
eo: La nomo de la menuo.

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Menu name
eo: Nomo de menuo
