Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Menu
eu: Menua

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Link title
eu: Estekaren izenburua
