Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: Menu
gl: Menú

en: The name of the menu.
gl: O nome do menú.

en: Hidden
gl: Oculto

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Link path
gl: Ruta da ligazón
