Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Menu
hr: Izbornik

en: The name of the menu.
hr: Naziv izbornika.

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Menu name
hr: Naziv izbornika
