Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն
