Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Depth
is: Dýpt

en: Menu
is: Valmynd

en: The name of the menu.
is: Nafnið á valmyndinni.

en: Hidden
is: Falið

en: Menu name
is: Nafn á valmynd
