Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Menu name
jv: Jeneng menu
