Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Menu
kk: Мәзір

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
