Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: The name of the menu.
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ ។

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​
