Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ
