Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Menu
lt: Meniu

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
