Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Depth
ml: ആഴം

en: Menu
ml: മെനു
