Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Menu
mn: Цэс

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
