Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Menu
ne: मेनु

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
