Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Menu
sl: Meni

en: Hidden
sl: Skrito

en: Menu name
sl: Ime menija
