Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Depth
tr: Derinlik

en: Menu
tr: Menü

en: The name of the menu.
tr: Menünün adı.

en: Hidden
tr: Gizli

en: Menu name
tr: Menü adı

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: Link path
tr: Bağlantı yolu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
tr: Derinlik, hiyerarşide terimlerle etiketlenmiş düğümleri eşleştirir. Örneğin, derinliği 1 (ya da daha yüksek) olan "meyve" teriminiz ve "elma" alt teriminiz varsa, "meyve" terimi için süzgeç uygulandığında, "meyve" teriminin yanı sıra "elma" terimiyle de etiketlenmiş düğümler getirilir. Negatif olması durumunda tersi geçerlidir; derinlik -1 (ya da daha düşük) olursa, "elma" araması yapıldığında, "meyve" ile etiketlenmiş düğümler de getirilir.
