Menu Node Views (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Depth
ur: گہرائی

en: Menu
ur: مینیو

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
