Menu position (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky
